Denizbank yönetimi değişti

Denizbank Yönetim Kurulu kararlarınca, bankanın üst düzey yönetici birimlerinde değişikliklere gidildi Denizbank üst yönetim kadrosunda değişiklikler yapıldı

Yapılan değişiklikler kapsamında KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat Kulaksız'ın yerine Denizbank'ın Çukurova Bölge Müdürü olarak görev yapan Engin Eskiduman getirildi.

Ayrıca 'Yönetim Kurulu Başkan Vekili' görevininden istifasını isteyen Mohamed Hadi Ahmed Abdulla Alhussaini'nin istifası Banka Yönetim Kurulu kararı ile kabul edildi.

Konuyla ilgili banka tarafından Kamuoyu Aydıunlatma Platformu'na (KAP) yapılan bildirimde aşağıdaki ifadelere yer verildi:

Bankamız Yönetim Kurulu'nun 11 Ekim 2021 tarihli kararı ile Mohamed Hadi Ahmed Abdulla ALHUSSAINI'nin Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevinden istifasının kabulüne ve müştereken A Grubu imza yetkisinin iptal edilmesine karar verilmiştir.
Bankamızın 11 Ekim 2021 tarihli Yönetim Kurulu kararı ile KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Murat Kulaksız'ın İştiraklerimizde Üst Düzey Yönetici olarak görev yapmak üzere Bankamızdaki görevinden ayrılması nedeniyle Bankamız adına haiz olduğu müştereken B Grubu imza yetkisinin iptaline karar verilmiştir.
Aynı kararla Bankamızda Çukurova Bölge Müdürü olarak görev yapan Engin Eskiduman'ın KOBİ Bankacılığı ve Kamu Finansmanı Grubundan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmasına ve Bankamız adına haiz olduğu müştereken B Grubu imza yetkisinin devamına karar verilmiş olup, BDDK'dan gerekli izinler alınarak ataması gerçekleştirilecektir.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)