E-ticaretinizi cepten takip edebilirsiniz!

E-ticaret sitesi işletmecilerine hızlı, kolay ve güvenli ödeme kabul altyapısı sağlayan iyzico, yeni mobil uygulamasını kullanıma sundu

Ödeme sistemleri platformu iyzico, online ödeme alma işlemlerini hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapmayı ve yönetmeyi sağlayan yenilikçi hizmetlerine bir yenisini ekledi. iyzico, mobil cihaz kullanımının ve mobil e-ticaretin giderek daha da yaygınlaştığı bu dönemde, e-ticaret alanında faaliyet gösterenlerin ödemelerini istedikleri yerden ve istedikleri zamanda kontrol etmesini mümkün kılan yeni mobil uygulamasını kullanıma sundu.

iyzico’nun yeni mobil uygulaması sayesinde üyeler, akıllı cihazlarından iyzico kontrol paneline erişim sağlayabiliyor. Google Play ve AppStore’da yer alan iyzico mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar, tüm işlemleri kontrol edebilmelerinin yanı sıra yapılan ödemeleri istedikleri şekilde filtreleyebilip, tek tek işlemlerin tüm detaylarını görebiliyor. Ayrıca uygulama üzerinden ödeme iptali ve iadesi gibi operasyonel işlemler de yapılabiliyor.

Türkiye’de 26 bin üzerinde kayıtlı üye işyerine sahip olan iyzico, yeni mobil uygulamasıyla birlikte e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin yükselen mobil trendine ayak uydurmaları için önemli bir adım atmış oldu.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)