Evleneceklere, evini yenileyeceklere 36 ay vadeli finansman desteği

ParamKredi, evlilik sezonu öncesi Modalife ile önemli bir iş birliği anlaşması imzaladı. Anlaşmayla Modalife’tan mobilya ve diğer ev eşyalarını satın almak isteyenler, ihtiyaçlarını 36 ay vadeli ve uygun faizli krediyle karşılayabilecek.

TURK Finansman AŞ’nin kişilerin, şirketlerin ve meslek gruplarının finansman ihtiyaçlarını fiziki ve dijital kanallar üzerinden uygun faizle güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde karşılamak üzere hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk dijital kredisi ParamKredi, yaklaşan bahar aylarıyla birlikte hem evlilik hazırlığı içinde olanlara hem de ev ve ofislerini yenilemek isteyenlere finansman desteği verecek. Tüketicilerin ve sektörlerin ihtiyaç ve taleplerini yakından izleyerek hizmet ağını genişleten ParamKredi, daha önce farklı sektörlerle yaptığı anlaşmalarına bir yenisini ekleyerek Modalife’la iş birliği yaptı.  

TURK Finansman AŞ Genel Müdürü Gökhan Ertürk, bugüne kadar bireylere, esnafa ve KOBİ’lere bütçelerine uygun ödeme planlarıyla destek olduklarını belirterek, mobilya sektörünün de son yıllarda hem fiziki kanallar hem de e-ticaret dünyasında hızlı bir büyüme içinde olduğunu söyledi. “Biz de mobilya ihtiyacı olan tüketicilerin taleplerine yanıt vermek için son yıllarda sektördeki pazar payını giderek artıran hem ülkenin birçok yerine yayılmış mağazaları hem de online kanallarla geniş bir kesime hitap eden Modalife ile iş birliği yaptık” diyen Ertürk açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Modalife’ın yalnızca mağaza kanalıyla sınırlı kalmayıp online ve çağrı merkezi kanallarına da entegre olarak müşteriye her platformdan mikro kredi desteği sağlayacağız. Modalife müşterileri tüm ihtiyaçlarını ParamKredi’nin sunduğu çok avantajlı koşullarla karşılayabilecek. İş birliğimiz kapsamında, tüketicilere bugün satın alacağı mobilyasını, bütçesine ve ödeme tercihine bağlı olarak, 36 aya varan vadelerde çok daha uygun taksitler sağlayan "Akıllı Kampanyalar" ile ödeme imkânı sunuyoruz. Modalife ile hem dijital kanallarda hem de geleneksel mağaza kanalında yaratacağımız sinerjiyle halkımızın özel günlerinde yanlarında olacağız, bu nedenle çok mutluyuz.” 

Mobilya sektörünün önemli kuruluşları arasında yer aldıklarını ve Türkiye genelinde 30 ilde 150 mağazayla perakende satış hizmeti verdiklerini belirten Modalife Genel Müdürü Orhan Tonga da iş birliği için şunları söyledi: ParamKredi ile gerçekleştirdiğimiz anlaşmayla üretim, dağıtım ve kurulum aşamalarında sağladığımız müşteri memnuniyetini şimdi kredili satışlarımızda daha da arttıracağız. Bu iş birliği bize hedeflediğimiz klasik mağazacılık anlayışının da ötesinde dijitalleşme yolunda da büyük katkı sağlayacak. Artık müşterilerimize, internet üzerinden satışlarımızda da kredi imkanını bu sayede sunmaya başlayacağız.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)