Garanti BBVA, kripto varlık yetkilisi arıyor

Garanti BBVA , kripto varlık yetkilisi/uzmanı aradığını duyurdu

Garanti BBVA, “Kripto Varlık Yetkilisi” İş İlanı Yayınladı

1946 yılında Ankara’da kurulmuş özel sermayeli bir banka olan Garanti BBVA , Sermaye Piyasaları ve Hazine Operasyon Müdürlüğü’nde görev alacak “ Kripto Varlık Yetkilisi/Uzmanı ” aradığını duyurdu. 

İş ilanını LinkedIn üzerinden duyuran Garanti BBVA , kripto varlık işlemleri ekibinin sorumluluk alanlarını şu şekilde sıraladı: 

GarantiBBVA bünyesinde yürütülen “Kripto Varlık” işlemleri projesinde aktif rol alır. Kripto varlıklar hakkında ve sağlanan teknolojiler konusunda araştırma yapar. Yurt dışı hizmet sağlayıcıları ile görüşür ve sağladıkları alt yapı uygulamalarını öğrenir, bunların bankaya olan etkisini analiz eder.
Yasal mevzuata uygun, “Kripto Varlık Saklama” süreçlerinin oluşturulmasında banka ürünleri ile etkileşim alanlarını da belirleyerek destek olur. “Kripto Varlık Saklama” şube süreçlerini yönetir ve uygulamaları hayata geçirir
72 milyondan fazla müşterisi olan küresel bir finans kuruluşu olan Garanti BBVA , bu pozisyon için adaylarda aradığı zorunlu ve tercihen kriterler ise şöyle belirtti: 

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,
İyi derecede MS Excel bilgisine sahip,
Mevcut iş deneyiminizde yazılı ve sözlü olarak İngilizce’yi aktif kullanabilen,
MS Office programları kullanımına hakim,
Sunum becerisi yüksek,
Kripto varlıklarla alakalı iş deneyimi olan.
 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)