Geleceği, dijital tsunamide ayakta kalabilenler tasarlayacak

PSM AWARDS’ta “Dijital Tsunami” ana temasıyla düzenlenecek panelde söz sektör duayenlerinin…

Alıştığımız geleneksel teknoloji düzeninden sıyrılma zamanı çoktan geldi. Hayatın her alanında dönüşmesi gereken süreçler neler gözden geçirirken, teknolojik tsunamiden nasıl güçlenerek çıkacağımız konusunu PSM AWARDS ödül töreninde hep birlikte konuşacağız.

Teknoloji ve finans sektörü oyuncularının yenilikçi projelerini ödüllendirmek üzere bu yıl beşincisi düzenlenen PSM AWARDS ekosisteme değer katacak etkinliklere de imza atmaya hazırlanıyor. “Dijital Tsunami” ana temasıyla düzenlenecek ödül töreninde, özel bir panel hayata geçirilerek sektörün önde gelen temsilcileri bir araya gelecek ve dijital tsunamiden nasıl güçlenerek çıkacağımız konusu masaya yatırılacak. Sektör temsilcileri fikirlerini ve öngörülerini paylaşırken, geleceğe de ışık tutacak.

Teknoloji liderleri, iş profesyonelleri, yönetim guruları, gelecek tasarımcıları, yöneticiler, akademisyenler, uzmanlar, mühendisler yeniliğe uzanan geleceğe tanık olmak için orada olacaklar. 22 Aralık’ta ödüllerine kavuşan yarışmacıların yanı sıra, panel konuşmacıları da canlı yayınla binlerce izleyiciye ulaşacak.

Türkiye’nin ödeme sistemleri alanındaki ilk ve tek ödül programı PSM AWARDS'ta başvurular 31 Ekim’e kadar www.psmawards.com web sitesi üzerinden devam ediyor.

Panel hakkında detaylı bilgi almak ve konuşmacı olarak katılmak için [email protected] e-mail adresinden bilgi alabilirsiniz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)