GittiGidiyor ve Akbank'tan chip-para kampanyası

GittiGidiyor, Akbank ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında kullanıcılarına 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli olmak üzere, 75 TL’ye varan chip-para kazanma şansı sunuyor. 

GittiGidiyor yeni kampanyalarla kullanıcılarına ayrıcalık tanımaya hız kesmeden devam ediyor.  Akbank ile gerçekleştirilen yeni iş birliği kapsamında, kullanıcılar 75 TL’ye varan chip-para kazanma şansı yakalıyor. Kampanya kapsamında GittiGidiyor, kullanıcılarına 31 Ocak 2022 tarihine kadar Axess kartlarla yapacakları 500 - 999,99 TL arasındaki tek seferlik alışverişte 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişte ise 75 TL chip-para kazanma fırsatı sunuyor. 

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Akbank Kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kart ve sanal kart sahipleri yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibi tarafından Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından 'GİTTİGİDİYOR' yazıp 4566'ya SMS gönderilmesi veya Axess Mobil üzerinden 'Hemen katıl' butonuna tıklanması yeterli oluyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)