Güle güle 2020, hoş geldin 2021

2020 ödeme sistemleri sektörü adına önemli bir dönüm noktası oldu. Mobil ödemelere ilgi arttı, TÖDEB kuruldu, uzaktan müşteri ediniminin önü açıldı, karekodla ödemeler yaygınlaştı, açık bankacılıkla ilgili düzenlemeler yapıldı…

Türkiye’nin lider finansal teknoloji şirketlerinden Intertech Fintech ekosistemi ile bankacılığı yeniden şekillendiriyor.

Partner sayısını katlayan UPT, küresel ödemelerin kilit aktörü olacak. “Dünyanın her ülkesinde hizmet verme” misyonuyla çalışan UPT, 2020 başında 56 olan yurtdışı partner sayısını 107’ye çıkardı. 

11 kategoride 52 projenin ödül aldığı yarışma programına, salgın döneminde hayata geçirilen ve uzaktan yönetilen dijital süreçler damga vurdu. Salgını fırsata çeviren şirketlere PSM AWARDS’tan ödül yağdı… Okumak için tıklayınız

VakıfBank’a bir yılda 2.4 milyon yeni dijital müşteri

Amani AI, 4D biyometriyle uzaktan müşteri ediniminde fark yaratacak.Uzaktan, dijital müşteri edinimiyle ilgili yasal düzenleme yeni yatırımların önünü açtı. 1 milyon doların üzerinde tohum yatırımı alan Amani Al, Türkiye’de edindiği deneyimi Ortadoğu ve Afrika pazarlarına da taşımayı hedefliyor. 

Huobi, Türk FinTek’leri “merkezsiz finans” sistemine dahil edecek. Singapur kökenli kripto para platformu Huobi, Türkiye’de sektörün lideri olma hedefiyle çalışmalarına başladı.

AUSTRIACARD Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Esra Güler: “Önce cam tavanları kırıp ‘erkek egemen’ algısını yıkmalıyız”

Abone/kullanıcı kişisel verileriyle ilgili yeni yönetmelik neler getiriyor?

İnternetten kartlı ödeme rekoru 27 Kasım Cuma günü kırıldı.

Mobil dolandırıcılık da siber saldırılar da hız kesmeyecek.

Burada kısa alıntıların yer aldığı haber, röportaj, araştırma ve analizlerin ayrıntıları PSM Ocak sayısında.  Okumak için tıklayınız!

YORUM YAP

YORUMLAR (0)