Konunun uzmanlarının görüş bildireceği masamız dolmak üzere…

Gündem Toplantısı: “Finansal Demokrasiye Giden Yol: Dijital Bankalar – Servis Modeli Bankacılığı”

Türkiye finans ekosistemi, dijital banka kurmak için ne kadar cazip? Ülkemizdeki FinTek’ler arasından dijital bankalar çıkabilir mi? Yabancı yatırımcılar bu alana ilgi gösterir mi?

Servis modeli bankacılığı, sektör ve finansal kapsayıcılık açısından nasıl bir açılım getirecek? Kimler, hangi koşullarla arayüz sağlayıcısı olabilecek? E-ticaret, telekom, enerji, perakende gibi farklı sektörlerden de arayüz sağlayıcılığı için talep gelecek mi? İlgili mevzuat, bütün ihtiyaç ve beklentileri karşılayabilecek düzeyde mi?

Konunun uzmanları, hepsi ve daha fazlasını konuşuyor…

Online: 19 Nisan 2022 | 10.30 – 12.00

2018 yılından bu yana sektörün en önemli gündem maddelerini konuştuğumuz, konusunda uzman sözcülerin katıldığı yılın ilk Gündem Toplantısı “Finansal Demokrasiye Giden Yol” ana temasında düzenlenecek, PSM mayıs sayısı özel dosyası olarak okuyucularımızla buluşacak.

Yorumlarınızı siz de paylaşmak, çözümünüzle sektörde fark yaratmak isterseniz masamızdaki kalan son yer için bize yazın, şartları ve detayları konuşalım: [email protected]

Uzman görüşleri dinlemek için buradan kayıt olabilirsiniz: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=jW_FfxlIC0KVE-xWNY9faV3UHZeMFctKlRKXb2yjhCNUQ0JSVTM1R0hBNFFHUzBJNTAzSFhVWDBCNy4u 

 

 

 

 

 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)