McDonald’s’ın tercihi Profilo S900 ECR Yazar Kasa POS

Profilo S900 ECR POS cihazı, McDonald’s’ın Türkiye'deki mağazaları tarafından kullanılmaya başlandı

Profilo Ödeme Sistemleri’nin sektöre benzersiz yenilikler getiren yeni nesil yazar kasa POS cihazı Profilo S900 ECR zincir marka McDonald’s’ın Türkiye’deki restoranlarında hizmet vermeye başladı.

Profilo Ödeme Sistemleri ile yapılan işbirliği ile McDonald’s restoranlarında artık kesintisiz ve son teknoloji hizmetin en başarılı örneği olan Profilo S900 ECR kullanılıyor.

Kullanıcıya maksimum düzeyde kolaylık ve kesintisiz hizmet sağlamayı hedefleyen Profilo S900 ECR kullanıldığı her işletmede olduğu gibi McDonald’s restoranlarında da hizmet kalitesini arttıracak özellikleriyle ön plana çıkıyor. BKM tarafından Profilo S900 ECR için geliştirilen TechPOS uygulaması ile de farklı bankaların ayrı ayrı entegrasyon yapması yerine, bankaların ortak bir platform üzerinden yeni nesil yazar kasa POS sistemine uyum sağlamalarına olanak tanıyor. Uygulamanın en büyük avantajı, tek bir uygulama ile BKM TechPOS bünyesindeki tüm bankalar ile entegrasyon sağlaması, çalışılmak istenen her banka için ayrı ayrı uygulama yükleyip kaldırma zorunluluğunu tamamıyla ortadan kalkması. Artık McDonald’s restoranları, Profilo S900 sayesinde bütünleşik GPS ile haricen takma masrafını üstlenmeden kurye takibi yapabiliyor ve 1.2 milyon satırdan 40 milyon satıra yükselen EKÜ kapasitesiyle kesintisiz hizmet veriyor. S900 ECR, yüksek batarya ömrü ve uzun rulo kapasitesi ile evlere serviste büyük avantaj sağlıyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)