Ödeal’dan ödeme sistemlerinde yeni bir hamle

Geçtiğimiz yıl, Türkiye’nin masa üstü yazarkasalara bağlanma özelliğine sahip ilk POS cihazını hayata geçiren Ödeal, bir yeniliğe daha imza attı

“Cepte POS” uygulaması ile Türkiye’de ilk kez işletmelere cep telefonları üzerinden tahsilat yapma kolaylığı sağlayan Ödeal, Türkiye’nin, masa üstü yazarkasalara bağlanma özelliğine sahip ilk POS Cihazı “Ödeal POS”tan sonra şimdi de “Ödeal Yazarkasa POS” ürününü piyasaya sürdü. Profilo Ödeme Sistemleri ile devam eden stratejik ortalık dahilinde S900 model Yeni Nesil Yazar Kasa POS cihazı içerisine Ödeal avantajları eklenerek yazarkasa ile mobil olarak tahsilat yapmak isteyen işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlandı.

Sahada tahsilat yapan işyerlerine mobil çözüm sunan Ödeal Yazarkasa POS, özellikle farklı marka kredi kartlarına taksit yapmak isteyen işletmelerin hem çok sayıda POS cihazı alma ve çalışanlarına bu POS cihazlarını taşıtma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Ödeal Yazarkasa POS’ta, diğer Ödeal ürünlerinde olduğu gibi minimum ciro şartı, verimsizlik bedeli ve kullanım taahhüdü bulunmuyor. Tüm bankalar için de geçerli olan tek komisyon oranı mevcut.

Ödeal Yazarkasa POS ile yapılan tahsilatlar 1 iş günü sonra üye işyerlerinin banka hesaplarına gönderiliyor. Maximum, Paraf, World, Bankkart Combo ve Bonus markalı kartlara taksit imkânı sağlayan Ödeal Yazarkasa POS’a cihaz taksiti ve tüm hizmet bedelleri dahil 99.80 TL’den başlayan avantajlı ödeme planları ile sahip olunabilecek.

“Kart kabul edemeyen küçük esnaf kalmayacak”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ödeal Kurucu Ortağı Fevzi Güngör, “Türk ekonomisine, piyasalara sunduğumuz en önemli ve ilk yenilik, küçük esnafın, işletmelerin, kredi kartı kabul edememeleri nedeniyle yaşadıkları müşteri kaybetme sıkıntısının önüne geçmek oldu. Maliyetler, kotalar ya da komisyon oranları gibi çeşitli nedenlerle kredi kartı ya da banka kartı kabul edemeyen mikro işletme ya da küçük esnaf kalmasın istiyoruz. Bu nedenle ihtiyaca göre yeni ürün ve hizmet modelleri geliştirmeyi sürdürüyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeni ürünümüz Ödeal Yazarkasa POS ile alışveriş ekosistemine sunduğumuz faydalara devam edeceğiz.” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)