Ödeme sistemleri Oscar’ları sahiplerini buldu

Finans, teknoloji ve sigorta sektörünün teknoloji odaklı inovatif projelerinin ödüllendirildiği PSM AWARDS 2020’nin kazananları belli oldu.

12 yıldır ödeme sistemleri sektörünün nabzını tutan PSM dergisinin finans, teknoloji ve sigorta sektöründeki teknoloji odaklı inovatif projeleri öne çıkararak yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlediği PSM AWARDS 2020’nin kazananları belli oldu. Kazananlar ödüllerini, 28 Aralık’ta düzenlenen online törenle aldı.

Önceki yıla göre başvuru sayısının iki kat arttığı PSM AWARDS’ta projeler, sektör ve şirket ölçeklerine göre Altın PSM, Gümüş PSM ve PSM Başarı Ödülü için yarıştı. En yoğun rekabet geçen yıllarda olduğu gibi yine “En İnovatif Ürün” kategorisinde yaşandı.

Yüzlerce proje “Dijital Dönüşüm”, “Yenilikçi Müşteri Etkileşimi ve Deneyimi”, “En İyi Altyapı”, “Tutundurma, Pazarlama Başarısı”, “İnovatif Hızlandırma, Kuluçka”, “Kurum İçi İnovasyon”, “Sosyal Sorumluluk”, “Yılın Teknoloji Sağlayıcısı” ve “Yılın Ekibi” kategorisinde yarıştı. 52 proje ödülle taçlandırıldı…

Kazananların tamamına ulaşmak için burayı tıklayınız!

ÖDÜL TÖRENİNİ İZLEMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ!

YORUM YAP

YORUMLAR (0)