Paraf Güzellikler Dünyası’ndan yeni yıla özel ParafPara

Halkbank, Paraf kullanıcılarına yılbaşı döneminde sunduğu ParafPara avantajlarını yeni bir reklam filmiyle tanıttı

Halkbank, Paraf kullanıcılarına yılbaşı döneminde sunduğu ParafPara avantajlarını yeni bir reklam filmiyle tanıttı. Renosans İstanbul tarafından hazırlanan film, Selim Demirdelen’in yönetmenliğinde İstanbul’da bir alışveriş merkezinde çekildi. 

Paraf, 15 Ocak tarihine kadar giyim, yemek, elektronik, kozmetik, optik ve saat kategorilerinde toplamda yapılan 500 TL’lik her harcamaya 50, toplamda 200 TL’lik ParafPara kazandırıyor. Paraf’a ilk kez başvuranları ise ekstra 100, toplamda da 300 TL hediye ParafPara bekliyor. Paraf Güzellikler Dünyası’nın yeni yıl fırsatlarını Kerem Alışık ve genç bankacı Ömer ekranlara taşıyor. 

Mağazaları dolaşarak hediye arayışına giren Kerem Alışık, kendine has tarzıyla yeni yıl öncesi ParafPara kazanmanın yolunu sorgulayınca, Ömer konuya açıklık getiriyor ve fırsatları sıralıyor. Ama Kerem Alışık’ın aklına, başka bir şey takılıyor: Paraf’ı olmayanlar ne yapacak? 

Onun da cevabı ikilinin önünden geçtikleri mağazanın kapısında duran görevliden geliyor. Aldığı cevaptan keyiflenen Alışık, avantajları kaçırmadan sevdiklerine yeni yıl hediyesini almak için mağazaya yönelirken “Görüşürüz Ömer’ciğim” diyerek vedalaşıyor. Ömer ise “Seneye mi abi” diyerek, yılbaşı döneminde sık tekrarlanan klişe espriyle karşılık veriyor. Film, Kerem Alışık’ın Paraf’ın yeni yıl güzelliğinin hatırına, Ömer’in bu sözüne imalı bir kahkaha ile karşılık vermesiyle sona eriyor. 

Reklam Filmi Youtube Linki: www.youtube.com/watch?v= uq6fDFTIfF4

REKLAM KÜNYESİ

Reklamveren: Halkbank 

Reklamveren Yetkilisi: Ahmet Sami Pancaroğlu, Ahmet Alper Koçak, Ayşe Numanoğlu, Meltem Okutmuş, Şermin Keskin Uzun, Side Yaylalı, Gamze Alev, Seher Tiryaki.

Reklam Ajansı: Renosans İstanbul

Ajans Başkanı: Sedat Tunç

Kreatif Direktör: Şahin İnan, Ersin Pekin 

Kreatif Ekip: Bora Uz, Kayhan Başpınar, Didem Azizoğlu, Sinan Aslantaş, Ertunç Gün, Sinan Kars, Taha Işıklar

Müşteri İlişkileri Direktörü: Arzu Yaraş

Müşteri Temsilcisi: Aslı Birincioğlu

Storyboard: Ali Durak

Prodüksiyon Şirketi: Oneofus

Yönetmen: Selim Demirdelen

Görüntü Yönetmeni: Uğur İçbak

Post Prodüksiyon: Pixel Post Prodüksiyon 

Müzik: Jingle Jungle

Medya Ajansı: Skala Medya

YORUM YAP

YORUMLAR (0)