PSM AWARDS’ta kazananlar 29 Aralık’ta ödüllerine kavuşacak

8 Aralık’ta finalistlerin açıklanacağı ödül programında sona yaklaşılıyor…

2018 yılından bu yana finans ve teknoloji sektörünün buluşma noktası haline gelen PSM AWARDS’ta sona yaklaşılıyor. Geçen yıla göre başvuru sayısında yüzde 55 artışla bu yıl yeni bir rekora koşan ödül programında jüri değerlendirmesi tamamlandı. Finalistler 8 Aralık’ta www.psmmag.com web sitesinden duyurulacak. PSM AWARDS kazananları ise 29 Aralık’ta İş Sanat Kültür Merkezi’nde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak. Ödül töreni  www.psmmag.com web sitesinden de canlı izlenebilecek...

Sponsorlarla büyüyen ekosistem

Maher Holding, Ozan Elektronik Para, Papara, PayFix, Paynet ve Procenne’in “Altın Sponsor”; AUSTRICARD Türkiye’nin de “Ödül Sponsoru” olduğu PSM AWARDS 2021’in destekçileri arasında Birleşik Ödeme, CPP Group Türkiye, DgPays, SFS, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Türkiye Sigorta Birliği, VakıfBank ve Ziraat Bankası yer alıyor. 

Ödül programının “Altın Sponsorları”na sorduk: PSM AWARDS sektör için neden önemli? Sizce nasıl bir fark yaratıyor?

Ahmet Yaşar

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı

Sigortacılık, enerji, gayrimenkul, bilişim ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren Maher Holding’in; inovatif, dünyanın şartlarına ve değişime hızlı ayak uyduran, ilk günden beri dijitalleşmeye önem veren bir yapısı var. Bünyemize kattığımız InsurTech’lerimizle birlikte yenilikçi ürünler geliştiriyoruz. Finans ve ödeme sistemleri alanlarında da yatırımlarımızı hızlandırdık. Finans ve teknoloji sektörünün gelişmesini hedefleyen; inovasyonu, yeni ürün ve hizmetleri geliştirmeye odaklanan PSM AWARDS ile iş birliği yapmamız bu açıdan çok kıymetli. Pozitif yansımalarını tüm çalışmalarda gördüğümüz bu ödül organizasyonu, dijitalleşen dünyada birçok sektörün inovatif olmasını misyon ediniyor. Bu sayede daha yeni ve daha iyi olmak için birbiriyle rekabet içinde olan şirketler kendilerini sürekli geliştiriyor, bu da iş dünyasının ve ülkemizin büyümesine katkı sağlıyor. 

Ömer Suner

Ozan Elektronik Para CEO’su

Her yıl FinTek ekosistemindeki yenilikçi geliştirmeleri ve projeleri ödüllendirilen ve artık geleneksel hale dönüşen PSM AWARDS, sektör oyuncularının bir araya gelmesini sağlayarak ciddi bir katkıda bulunuyor. FinTek’ler olarak büyük bir özveriyle kendi alanlarımızdaki çalışmalarımıza odaklanırken, bu çalışmalarımızın sonuçlarının PSM gibi değerli organizasyonlar tarafından ödüllendirilmesi bizler için büyük bir gurur kaynağı.

Ahmed F. Karslı

Papara CEO’su

Dijitale göç serüveni, son birkaç yıldır salgının da etkisiyle hız kazandı. Tüketiciler birçok ihtiyacını online platformlar üzerinden karşılamaya başladı. Harcama alışkanlıklarında yaşanan bu değişim de beraberinde yenilikçi ödeme yöntemleri ve elektronik para kullanımının sağladığı pratik ve teknolojik çözümlere olan yönelimi artırdı. Sektörümüzde yaşanan gelişmelerin takibi, değerlendirilmesi ve bilinirliği oldukça önemli. Sponsoru olduğumuz PSM AWARDS, bu farkındalığın oluşmasında önayak oluyor. Papara olarak bu faydalı etkinlikte yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Özlem Gürsoy

PayFix Genel Müdür Yardımcısı

FinTek şirketleri, hızla değişip gelişen, dönüşen teknolojiler ve regülasyonlar doğrultusunda strateji oluşturup inovatif ürünler, hizmetler geliştiriyor. Bu zorlu süreçte, yenilikçi projelerin ve bunlara katkısı olan ekiplerin bağımsız, güvenilir otoriteler tarafından değerlendirilerek ödüllendirilmesi önemli bir motivasyon sağlıyor. 2018 yılından bu yana düzenlenen PSM Ödülleri de motivasyonun yanı sıra şirketlere prestij kazandırırken, ödül alan projelerin sektör ve kamuoyu tarafından daha iyi tanınmasına da olanak tanıyor.

PSM, sektördeki gelişmeleri, değişen regülasyonları yakından takip eden haber, araştırma ve analizleriyle, ödeme sistemleri dünyası lokomotif yayınlarının başında geliyor. Projelerin bağımsız bir jüri ve duyarlı bir yönetim anlayışıyla değerlendirilmesi, ödüllerin saygınlığı ve prestiji açısından çok değerli. Bu sebeple PSM AWARDS’a Altın Sponsor olmayı tercih ettik. 

Serkan Çelik

Paynet CEO’su

PSM finans, teknoloji ve bilişim sektörlerine değer katan, Türkiye’nin en önemli yayıncı kuruluşlarından ve dolayısıyla tüm ekosistem için çok değerli. PSM Ödülleri ticaretin, üretimin ve tüketimin hem bugünü hem de geleceğinde en büyük rolü olan ama görünmez kahramanlar arasında yer alan sektör temsilcilerini ve onların başarılarını gözle görünür kılıyor. Başarı hikayelerinin yerelden küresele taşınmasını sağlıyor. Sektördeki başarılardan ilham alınacak içerikler çıkararak bizleri motive ediyor. Finans ve teknoloji sektörünün gelişmesini hedef alan yenilikçi ürün ve hizmetleri destekleyen ve sektördeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla 2018 yılından bu yana düzenlenen PSM AWARDS 2021’ye Altın Sponsor olarak katılmaktan mutluluk duyuyoruz.

Resul Yeşilyurt

Procenne CEO’su

Değişim ve dönüşümün, yenilikçi ürünlerin bu kadar rekabet içinde olduğu finansal teknolojiler alanında, yeni iş yapma şekillerinin alışkanlıkları da hızla değiştirdiği bir dönemi yaşıyoruz. Teknolojik gelişmelerin ve buna bağlı inovasyonların öne çıkarılması, değer üreten şirketlerin takdir edilmesi şirketleri büyük motive ediyor. PSM, 2018 yılından bu yana yenilikçi projeleri ödüllendirirken her yıl ekosistemdeki gelişime de ayna tutuyor. Ödeme sistemleri endüstrisindeki yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlenen bu ödül programı, sektördeki trendlere ve dolayısıyla geleceğin nasıl şekilleneceğine dair hepimize önemli ipuçları veriyor. Biz de programın sponsorları arasında olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)