Shiba Inu ekibi, yeni bir token piyasaya sürüyor

Shiba Inu ekosistemi, piyasaya sürülmeye hazırlanan yeni token TREAT ile büyümeye devam etmek istiyor.

Shiba geliştiricilerinden Shytoshi Kusama tarafından yayımlanan son Medium gönderisinde TREAT adı verilen tokenin bir ShibaSwap ödülü olarak kullanılacağı ve Shiba Inu Metaverse ile Shiba Inu Game'de önemli bir role sahip olacağı duyuruldu.

Shiba Inu TREAT tokenini açıkladı

Shytoshi Kusama, sürpriz bir çıkış yaparak Shiba ekosisteminin dördüncü tokeni olarak TREAT'i duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre TREAT, ilerleyen zamanlarda birçok Shiba Inu projesinde büyük bir role sahip olacak gibi görünüyor. DAO, ShibaSwap BONE ödüllerine son vermek yerine bu tokeni Shibarium platformunda kullanılmak üzere oy verdikten sonra, ShibaSwap ödülleri için bir boşluk oluştu. Şimdi ise bu boşluğun TREAT tokeni ile doldurulması bekleniyor. Bunun yanında TREAT tokeni, SHIB Metaverse ve önümüzdeki zamanlarda hizmete sunulacak olan Shiba Inu Game için ödül mekanizmasında yerini alacak.

Diğer yandan TREAT tokeninin kullanım alanının Shiba ekosisteminin sabit kripto varlığı SHI’yi kapsayacak şekilde genişletilebilir. Ancak henüz kullanım detayları hakkında bilgi verilmedi. Sonuç olarak TREAT, SHIB, BONE ve LEASH’ten sonra ekosistemin 4. kripto varlığı olacak.

Shytoshi tarafından yapılan açıklamada Shiba Inu topluluğu için sınırlı bir TREAT miktarı tahsis edildiği duyuruldu. Bunun yanında Shytoshi, kripto varlığın kullanım durumu netleşene kadar ekosisteme yeni bir kripto varlık sokmak istemedikleri için yeni kripto varlık hakkında detaylı bilgi verilmediğini söyledi.

Güncel durumda piyasaya sürülmesine karar verilen TREAT için kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı. Ancak ShibaSwap’ta kullanılan BONE ödülleri, önümüzdeki aylarda sonlandırılacak ve bu sürece göre tokenin 2022 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)