Şubeye gitmeden görüntülü müşteri olma devri başladı

Burgan Bank’ın devreye aldığı Görüntülü Görüşme ile Uzaktan Müşteri Olma hizmeti, müşterilerin şubeye gitme ya da adreslerinde kurye bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor

Burgan Bank, görüntülü görüşme ile müşteri olma hizmetini sunmaya başladı. Zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldıran yeni hizmet sayesinde; TC kimlik kartı olan herkes, internet erişimi olan her yerden Burgan Mobil’i indirip, haftanın 7 günü kolayca müşteri olabilecek.  Burgan Bank ayrıca yakın alan iletişimi (NFC) özelliği olmayan akıllı telefonlarla da müşteri olma fırsatı sunuyor. 

“Kolay ve hızlı bir bankacılık deneyimi yaşatmak için hazırız”

Günümüzün getirdiği teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Burgan Bank Genel Müdürü Murat Dinç, “Uzaktan müşteri olma hizmetimizle müşterilerimize kolay ve hızlı bir bankacılık deneyimi yaşatmak için hazırız. En hızlı ve kesintisiz hizmet için banka içerisinde özel bir ekip kurduk. Uzaktan müşteri edinimi için ileri teknolojileri kullanarak, biyometrik, canlılık kontrolleri ve görüntülü görüşme adımlarıyla sürecimizi birbirini tamamlayacak şekilde tasarladık. Burgan Bank müşterisi olarak hizmet ve avantajlardan faydalanmak isteyen herkes, Burgan Mobil’i indirerek diledikleri yerden, istedikleri zaman, ıslak imzaya gerek kalmadan Burgan Banklı olabilecek” diye konuştu.  

“Sadece kimlik ile dakikalar içinde müşteri olma sürecini başlattık”

Teknoloji alanındaki yatırımlarını devam ettirdiklerini de vurgulayan Dinç; “Hayata geçirdiğimiz yenilikler, teknolojik geliştirmeler ve insanı merkeze alan vizyonumuzla sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, sektördeki öncü bankalardan biri olarak NFC’li olmayan telefonları da kapsayacak şekilde müşteri olma sürecini tamamladık. Böylece yeni kimlik kartı olan herkes kolayca müşterimiz olabilecek. Herkesi bu deneyimi yaşayarak Burgan Banklı olmaya davet ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz dijital ürün ve hizmetleri geliştirerek yaygınlaştıracağız’’ dedi. 

Tüm bankacılık işlemleri Burgan Mobil’de

Burgan Bank müşterileri Burgan Mobil üzerinden faydalanabilecekleri avantajlı faiz oranları ile birikimlerini değerlendirebiliyor. Hoş geldin değil, hiç gitme faizli “e-mevduat” ile ayrıcalıklı faiz kazanma fırsatı yakalıyor. Müşteriler, vadeli ve vadesiz mevduat hesabını bir arada barındıran, “Güldüren Hesap’larını gündüz diledikleri gibi kullanırken geceleri avantajlı faiz oranları ile birikimlerine değer katabiliyor. Burgan Mobil ile ayrıca, ücretsiz havale, EFT ve FAST ile 7/24 para göndermek mümkün oluyor. Kolay Adres Tanımlama ile müşterilere, hesaplarına kolay erişim imkânı da sunan Burgan Mobil, fatura talimatı verme, altın ve döviz alım, satım, yatırım fonu işlemlerinde de zaman ve mekan sınırını ortadan kaldırıyor. Burgan Mobil müşterilere özel hazırladığı kampanyalarla da farklı bir mobil bankacılık deneyimi yaşatıyor. 

Hisse ve VİOP hesabı açılışı için Burgan Bank İnternet Şubesi’ne hızlı ve güvenli geçişe imkân tanıyan Burgan Mobil; hisse, VİOP işlemleri için Burgan Trade’e girişte tekrar parola girilmesi zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Burgan Trade uygulaması ile hisse senedi, VİOP sözleşmeleri işlemleri kolayca gerçekleştirilebiliyor. Kişiye özel takip listeleri oluşturularak piyasalar ve gün içi haberler anlık takip edilebiliyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)