SyberCode'dan dev Webinar

Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşlarının Bilgi Sistemleri Tebliği Kapsamında SaaS Yaklaşımı konulu panelde  “Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para hk. Kanun ile Bilgi Sistemleri Tebliği’ masaya yatırılacak

Zoom kayıt adresi: https://zoom.us/webinar/register/WN_8is8NvHSSsmVW5Bxs-hhsQ

LinkedIn Etkinlik adresi: https://www.linkedin.com/events/demeveelektronikparakurulu-lar-6886985424435331072/

Para transferleri ve ödeme işlemlerinde, sürekli gelişen teknoloji ve genişleyen finansal bakış açıları ile yeni araçların, kuruluşların, kurumların varlığına ihtiyaç duyulması sonucu gerçekleşen regülatif değişiklikler, tüm veri varlığının ve sistemin güvenliğini, gizliliğini ve Avrupa’nın ilgili mevuzatına uyum sağlanmasını amaçlamıştır.

Bu kapsamda bakıldığında, elektronik para ve ödeme kuruluşlarının, kuruluş ve faaliyet izni başvuru süreçlerinde ya da lisanslı iseler uyum süreçlerinde, bilgi teknolojilerinin güvenliği büyük bir öneme sahiptir.

SyberCode olarak, bu alandaki gelişmeleri ve regülasyonlara uyum konusunu, Avukat Sevi Seda Özer ve Bilgi Teknolojileri  danışmanı Gülcan Güçlü’nün konuşmacı olarak katılacakları ‘’Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşlarının Bilgi Sistemleri Tebliği Kapsamında SaaS Yaklaşımı’’ konulu panelimizde, “Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para hk. Kanun ile Bilgi Sistemleri Tebliği’nin SAAS hizmetlerine bakış açısı nedir”, “SAAS hizmetlerinde istisna tutulan konular nelerdir”, “SyberSaas ile hangi hizmetleri sunuyoruz”, “SyberCode, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para kuruluşlarının hangi süreçlerini üstlenbiliyor” gibi başlıkları altında inceleyeceğiz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)