Yazarkasa POS'a geçişte büyük kolaylık!

Garanti Ödeme Sistemleri, “Yazarkasa POS”a geçiş sürecinde işletmelerin yanında

Garanti Ödeme Sistemleri (GÖSAŞ), Maliye Bakanlığı tarafından uygulamaya alınan yeni mevzuatın ardından, Yazarkasa POS’a geçiş sürecinde, işletmeler için ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunuyor.
 
GÖSAŞ, Ödeme Kaydedici Cihazları Kullanmaları Mecburiyeti Hakkında Kanun’a uygun olarak  1 Ocak 2016 tarihi itibariyle “Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazları” kullanması zorunlu olacak işletmelere, nakit akışları bozulmadan, en uygun ödeme koşullarıyla mevcut cihazlarını değiştirme imkânı sağlıyor. Değişim kampanyası kapsamında, dileyen işletme sahipleri 444 0 337 nolu çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerinden veya Garanti Bankası şubelerinden bilgi alabiliyor.
 
Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, “GÖSAŞ olarak, Yazarkasa POS’a geçiş sürecinde, teknolojisiyle fark yaratacak üstün özellikli cihazları en uygun ödeme koşullarıyla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Müşterilerimiz, üzerinde hem yazarkasa hem de POS donanımı bulunan, mevcut yazarkasalardan çok daha teknik özelliklere ve yüksek güvenliğe sahip yeni nesil cihazları, günlük hayatlarını değiştirmeden, cihaz bedeli ödemek zorunda kalmadan, Ingenico Yazarkasa POS ile değiştirebiliyor. GÖSAŞ olarak müşterilerimize bu ürünü ayda 33 TL’den başlayan taksitlerle ödeme imkanı da sağlayacağız. Hedefimiz, 1 Ocak 2016 itibarıyla kullanım zorunluluğu başlayacak olan süreçte, tüm işletmeleri, en hızlı şekilde, üstün performans ve kullanım kolaylığına sahip yeni nesil cihazlara kavuşturmak.” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)