BKM Express “dijital harçlık” dönemini başlattı

BKM Express'in “Para İste” özelliğini kullananlar cep telefonları üzerinden akrabalarından harçlık talep edebilecekler.

BKM Express kullanıcıları, Kurban Bayramında bayram ziyaretine gidemedikleri aile büyüklerinden BKM Express'in “Para İste” özelliğini kullanarak harçlık isteyebilecekler. BKM Express kullanıcılarının tek yapmaları gereken diledikleri bayram harçlığı tutarını belirleyerek SMS, WhatsApp ya da e-posta aracılığıyla akrabalarına iletmek.

Kurban Bayramı boyunca 50 TL indirimli “Harçlık Avı” kampanyası

BKM Express, Para İste özelliğini kullananlara yönelik bayrama özel “Harçlık Avı” kampanyasını* başlattı. 15 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında yapılacak kampanya kapsamında BKM Express'e yeni üye olan ve Para İste özelliğini kullanarak akrabalarından harçlık isteyen her 10'uncu kullanıcıya, BKM Express'le yapacakları ilk alışverişlerinde 50 TL indirim verilecek. www.bkmexpress.com.tr/harclikavi adresinden ayrıntılı bilgisine ulaşılabilen kampanyada bayram harçlığı almanın yaratıcı yollarına da yer veriliyor.

Para isteme özelliği nasıl kullanılıyor?

BKM Express'in “Para İste” özelliğinin tek kullanım alanı bayram harçlıkları değil. BKM Express kullanıcıları para isteme özelliği sayesinde tek bir mesajla ailelerinden para isteyebiliyor, arkadaşları ile hesap paylaşabiliyor, doğum günü ve hediye organizasyonları için de para toplayabiliyor.
Hayatı kolaylaştıran bu çözümü kullanmak için yapılması gerekenler ise şöyle:
• Uygulamadaki “Para Transferi” sekmesinden “İste” butonuna dokunun,
• Para istediğiniz kartınızı seçip, daha sonra istediğiniz tutarı girin ya da tutarı karşı tarafın belirlemesini seçin,
• “Paylaş” butonuna basarak oluşturacağınız linki SMS, WhatsApp veya e-posta aracılığıyla mesajlaşarak para isteyeceğiniz kişiye iletin.

Kampanya detayları

*Kampanyadan sadece 15.08.2018-02.09.2018 arasında üye olan kullanıcılar yararlanabilir.
*Yeni üye olmuş kişilerin 02.09.2018 tarihine kadar yapacağı para isteme işlemleri dikkate alınacak ve para isteyen her 10. kişinin 10.09.2018-23.09.2018 tarihleri arasında yapacağı ilk alışverişlerinin 50 TL'ye kadar olan kısmı alışveriş yaptıkları karta iade edilecektir.
*10.09.2018 tarihine kadar 50 TL indirim hakkı kazananlara e-posta ve SMS ile bilgi verilecektir.
İndirim tutarı, hak kazananların alışveriş yapmaları halinde 05.10.2018 tarihine kadar alışveriş yaptıkları karta iade edilecektir.
*50 TL altı alışverişlerde indirim tutarı yapılan alışveriş tutarı kadar olacaktır.
*Bir kişi yalnızca bir kez ödül kazanabilir.
*Kazanılacak ödül sayısı 1.000 ile sınırlıdır.
*Kampanya döneminde BKM Express üyeliğini sonlandırıp yine aynı dönemde yeni hesap açan kullanıcılar kampanyadan faydalanamayacaklardır.
*50 TL indirim BKM Express ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
*BKM kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica