Cardtek’de yeni atamalar

Kalite Yönetim Direktörlüğü’ne Burçin Yiğit, Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne Didem Kayalıdere atandı

Türkiye’nin öncü teknoloji ve ödeme sistemleri çözüm şirketlerinden Cardtek yönetiminde iki yeni atama oldu. İnsan Kaynakları Direktörü Burçin Yiğit, 20 Mart itibarıyla İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Direktörü olarak atandı.
Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne ise Didem Kayalıdere getirildi. 20 Mart tarihiyle yeni görevine atanan Kayalıdere, tüm grup şirketlerinin kurumsal iletişim ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

BURÇİN YİĞİT HAKKINDA

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans programını bitiren Burçin Yiğit, kariyerine özel bir eğitim kurumunda İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Uzmanı olarak başladı. Daha sonra Ulusal Ajans tarafından yürütülen Avrupa Birliği Hibe projelerinde, IT alanında istihdamın arttırılması için yapılan çalışmalarda Proje Lideri olarak görev aldı. 2005 yılında Çözüm Holding’de İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Sorumlusu görevine getirilen Yiğit, çeşitli şirketlere de kurumsallaşma ve süreç yönetimi ile ilgili danışmanlık yaptı. 2010 yılında demir çelik sektörünün lideri Yücel Şirketler Grubu’na transfer olarak burada 6 yıl boyunca, İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalıştı. Yiğit, global bir marka olma hedefiyle hızla büyüyen Cardtek Grubu’nda, 2016 Nisan itibarıyla İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalışmalarına başladı. Henüz birinci yılını tamamlarken kendisine Kalite Yönetim Sistemlerinin sorumluluğu da verilerek İnsan Kaynakları ve Kalite Yönetim Direktörlüğü görevine atandı.

DİDEM KAYALIDERE HAKKINDA

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde, yüksek lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Pazarlama İletişimi bölümünde tamamladı. İş hayatına 1997 yılında Yapı Kredi Bankası’nda başladı. Bankacılık kariyeri boyunca sırasıyla Kurumsal Portföy Yönetmeni, Triocard Ürün Yönetmeni, Üye İşyeri Pazarlama ve Satış Destek Müdürü ve Ödeme Sistemleri Pazarlama Direktörü olarak görev yaptı. Bankacılık dışındaki deneyimleri arasında Ingenico ve Peppers&Rogers Group Consulting bulunan Kayalıdere, son olarak İdea Teknoloji Çözümleri A.Ş’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.

CARDTEK HAKKINDA

2001 yılında kurulan Cardtek finans kurumları, ödeme servisi sağlayıcıları, telekom operatörleri, kişiselleştirme büroları, perakendeciler, terminal ve kart satıcıları ile toplu taşıma işletmeleri de dahil olmak üzere 25 ülkede 150'yi aşkın müşterisine yenilikçi ve uçtan uca ödeme sistemleri çözümleri sunmaktadır. Cardtek, müşterilerine kendilerine özel, mevcut sistemlere kolaylıkla adapte olabilen ve birden fazla platformda sorunsuz şekilde çalışabilen sağlam ve güvenilir ödeme sistemleri çözümleri sağlamaktadır.
EMV alanındaki 15 yılı aşan tecrübesi ve Kart Yönetimi, Sahtecilik ve Risk Yönetimi, Ödeme Sistemleri Operasyon Hizmetleri ve Donanım çözümleri ile Cardtek müşterilerine güvenle çalışma fırsatı sunmaktadır. Cardtek aynı zamanda günümüzün büyüyen sektörleri olan mobil ödeme ve giyilebilir ödeme teknolojileri alanında da sektöründe lider konumdadır.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica