Garanti'de “Arkadaşını Getir”en kazanıyor

Garanti’nin internet ve cep şubesi’ne “Arkadaşını Getir”en kazanıyor

Garanti Bankası, İnternet Şubesi ve Cep Şubesi müşterilerine özel “Arkadaşını Getir” kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında, hem arkadaşını davet eden hem de davet edilen ödül kazanacak.

Kampanyaya katılmak isteyenler, Garanti Bankası’nın dijital kanallarından, bu kanalları kullanmayan arkadaşlarına kendilerine özel promosyon kodunu içeren bir davet yollayacak. Davet alan kişi son 6 ayda ilk defa İnternet veya Cep Şubesi’ne giriş yaparak arkadaşının promosyon kodu kullandığında, hem davet eden hem de davet edilen kişi Vadesiz TL hesaplarına yüklenmek üzere 10 TL tutarında ödül kazanacak. Garanti müşterileri, arkadaşlarını hem İnternet Şubesi üzerinden hem de Cep Şubesi’nden davet edebilecek. Davet edilen müşteriler de arkadaşlarından gelen promosyon kodu girişini  hem İnternet hem de Cep Şubesi üzerinden yapabilecek. Kampanya 30.000 adet ödül ile sınırlı olacak.
 
Teknolojisiyle Türkiye’de her zaman ilklere imza atan bir banka olan Garanti Bankası, müşterilerinin her türlü bankacılık ihtiyaçlarını dijital kanallar üzerinden gerçekleştirebilmeleri ve bu alanda memnuniyetlerini en üst düzeyde yaşayabilmeleri için çalışıyor. Garanti, İnternet ve Cep Şubesi üzerinden düzenlenen “Arkadaşını Getir” kampanyası ile kanallarında sağladığı dijital dönüşüme müşterilerini de katarak kullanıcıların hayatında bu dönüşümün daha çok yer alabilmesini hedefliyor. Garanti Bankası, müşteri odaklı yatırımlar yapmak ve bu sayede müşterilerin ihtiyacı olduğu anda onların yanında olmak için çalışmaya devam ediyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica