Ödeal İşyerim bir yılda 9 kat büyüdü!

Cep telefonlarıyla banka kartı ve kredi kartıyla tahsilat yapılmasını sağlayan Ödeal İşyerim uygulaması üye işyeri sayısını bir yılda 9 kat arttırdı

67 ilde 59 farklı sektörde kullanılan uygulama, 2015 sonu rakamlarına göre en çok bilişim, pazarlama ve iletişim sektörlerinde tercih ediliyor. Şubat 2016 itibarıyla 6000’den fazla işyeri tarafından kullanılan Ödeal İşyerim, son bir yılda günlük işlem adedini 16 kat, cirosunu ise 26 kat artırdı.

Kolay ve güvenilir mobil tahsilat uygulaması Ödeal İşyerim, sabit maliyet, ciro hedefleri, aylık kota gibi zahmet ve maliyetlere katlanmak istemeyen küçük işletme ve serbest girişimciler tarafından kısa sürede çok sevildi. Cep telefonlarından banka kartı ve kredi kartı ile ödeme alabilmeyi sağlayan uygulama kısa sürede 67 ilde, 59 farklı sektörde kullanılmaya başladı.

Şubat 2016 itibarıyla 6000’den fazla işletme tarafından kullanılan Ödeal İşyerim, günde 150 işyerine ödeme yapıyor. Kısa sürede büyük gelişme sağlayan Ödeal İşyerim, son bir yılda günlük işlem adedini 16, cirosunu ise 26 kat artırdı. Orta vadede finansal teknolojiler alanında bölgesel bir şirket olmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Ödeal İşyerim, bu yıl sonunda aylık 50 milyon TL hacim ve son çeyrekte Ortadoğu Bölgesi’nde bir lokasyonda hizmet vermeyi hedefliyor.

Genç iş sahiplerinin ilgisini çekti

Ödeal İşyerim kullanıcıları arasında avukat, mali müşavir, blogger, web tasarımcısı, yoga ve pilates hocası, kombi/klima servisi, halı yıkama firması, oto yedek parça satıcısı gibi işletmeler bulunuyor. Ancak son veriler en çok bilişim, iletişim ve pazarlama sektörleri tarafından tercih edildiğini gösteriyor. Kullanıcıların yüzde 80’i 26-45 yaş aralığında olan Ödeal İşyerim’e, iş geliştirme ve müşteriye farklı ödeme seçenekleri sunmak isteyen genç iş sahiplerinin ilgisi büyük.

Salı Sallanıyor! En çok işlem Salı günleri…

Son bir yılda gerçekleşen işlemleri inceleyen Ödeal İşyerim ilginç sonuçlara da ulaştı. Ödeal İşyerim’in verilerine göre kartla en çok işlem yapılan gün Salı, en çok işlem yapılan saat aralığı ise öğleden sonra 13:00-15:00 arası.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica