THY Mile&Smiles kartını artık göndermeyecek

THY "sadakat programı" olarak tanımlanan ve oldukça yaygın kullanılan yolcu programı kartı Mile&Smiles'ı artık üyelerine göndermeme kararı aldı.

psmmag.com/ /ÖZEL

Türk Hava Yolları (THY) yolcu programı kartı Mile&Smiles’i  artık üyelerine göndermeyecek. THY Mile&Smiles kartı olan üyelerine gönderdiği mesajda  “Mile&Smiles kartlarının gönderimini sonlandırmış bulunmaktayız”  açıklamasında bulundu. THY'nin bu uygulamasını hangi kurumların takip edeceği merak konusu...

Teknolojik gelişmeleri yakından takip edildiği vurgulanan mesajda, kartı sahiplerinin Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinden  Mile&Smiles’in tüm avantaj ve özelliklerini kullanabilecekleri belirtildi.

THY’nin özel yolcu programı olan Mile&Smiles , ücretli bilet alındığında başta THY olmak üzere tüm Star Alliance üyesi havayollarında yapılan uçuşlarda mil kazandırıyor. Mile&Smiles  kredi kartı ile ise yapılan tüm alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanılıyordu.  

THY tarafından kart sahiplerine gönderilen mesaj: 

Dijital dünyaya dijital kart yakışır

Değerli Üyemiz

Sizlere her geçen gün daha iyi hizmet sunabilmek adına teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Her alanda dijitalleşen dünyaya ayak uydurmayı hedeflediğimiz çalışmalarımızın sonu olarak Mile&Smiles kartlarının gönderimini sonlandırmış bulunmaktayız. Fiziki kartınızın tüm avantaj ve özelliklerini kullanabileceğiniz Mile&Smiles dijital kartınıza Türk Hava Yolları mobil uygulaması  üzerinden ulaşarak dijital kart deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica