Troy’la 'Tadımız Yerinde'

Türkiye’nin ödeme yöntemi TROY, Yerli Malı Haftası’nı çok özel kampanyalarla kutluyor. TROY, markaların e-ticaret sitelerinde de logolu kartlarla yapılacak 100 TL’lik alışverişlerde 30 TL indirim sunuyor.

Türkiye’nin eşsiz zenginliğini, köklü ödeme alışkanlıklarını ve dinamizmini yerel değerlerden aldığı ilhamla Türkiye’nin Ödeme Yöntemi’ne dönüştüren TROY, kültürümüzün önemli öğelerinden Yerli Malı Haftası’nı eski tadında kutlamak için çok özel indirim ve kampanyalar sunuyor. Yerli Malı Haftası’na özel ‘TROY’la Tadımız Yerinde’ isimli kampanya dâhilinde zengin Türk mutfağından tatlar sunan Türkiye’nin önde gelen restoranlarıyla iş birliği yapan TROY, 12-18 Aralık tarihleri arasında birbirinden lezzetli menüleri kullanıcılarıyla özel indirimlerle buluşturuyor. Bunun yanısıra Türkiye’nin seçkin markalarının e-ticaret sitelerinde de TROY logolu kartlara indirim sunuyor.

YÜZDE 50 İNDİRİM
Kullanıcılar, kampanya kapsamında Hünkar, Hüsrev, Sütiş, Tadında Anadolu, Takanik ve Türk Lezzet Müzesi seçili restoranlarında Yerli Malı Haftası için özel hazırlanan TROY mönüsünün tadını, TROY logolu kartlarla yüzde 50 indirimli olarak çıkarabilecek.

Online alışveriş yapmayı tercih eden kullanıcılarını da unutmayan TROY, boyner.com.tr ve incehesap.com sitelerinde TROY logolu kartlarla yapılacak 100 TL’lik alışverişlerde 30 TL indirim sunacak. Kampanyalar hakkında ayrıntılı bilgi için www.troyodeme.com adresini ziyaret edebilirler.

MARKALAR BİR ARADA
Troy ile ilgili Bankalararası Kart Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Kampanyaya Hünkar Etiler şubesi; Hüsrev Gayrettepe şubesi, Sütiş Emirgan, Arnavutköy ve Çengelköy şubeleri; Takanik Yeniköy ve Arnavutköy şubeleri; Tadında Anadolu tüm şubeler; ve Türk Lezzet Müzesi’nde yer alan Lazika Çay, Tarihi Bizim Künefeci, Adanuna, Makule Mantı, Malatya Sofrası, Fevkinde, Tarihi Sadabad Cağ Kebap, Hayfene, Şirane, Dede Bursa Kebap, Tahtakale Filibe Köfte, Hünkar ve Kuzucu Ali restoranları katılmaktadır” denildi. 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)