VakıfBank’tan KOBİ’lere yaz kredisi

VakıfBank’tan KOBİ’lere %0’dan başlayan faizlerle 3 ay ödemesiz 100 bin TL’ye kadar kredi fırsatı

KOBİ’lere sunduğu avantajlı kredi paketlerine bir yenisini ekleyen VakıfBank, “KOBİ’lere yaz kredisi” kampanyasıyla, KOBİ’lere yüzde 0’dan başlayan faiz oranlarıyla 100.000 TL’ye kadar nakit kredi kullanma fırsatı sunuyor. Ayrıca, aynı pakette 3 aya kadar ödemesiz dönem tercihleri ve 36 aya kadar varan vade seçenekleri ile ödeme kolaylığı da sağlanıyor.
 
KOBİ’lere uygun koşullarda nakit desteği sağlayarak yaz aylarını rahat geçirmelerini amaçlayan VakıfBank’ın “KOBİ’lere yaz kredisi” kampanyasında, farklı koşullarda geri ödeme seçenekleri de bulunuyor. KOBİ’ler 4 aya kadar taksit erteleme, değişken taksitli veya sabit geri ödeme imkanı sunan paketleri seçebiliyor.
 
Ayrıca, kampanyadan yararlanan ilk 1.500 KOBİ, VakıfBank Businesscard’ları ile 29 Eylül 2014  tarihine kadar yapacakları 3.000 TL tutarındaki harcamaları karşılığında ekstrelerinde  60 TL’lik indirim hakkı da kazanıyor.
 
Cazip kredi seçenekleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran VakıfBank’ın “KOBİ’lere yaz kredisi” kampanyasından 29 Ağustos 2014 tarihine kadar yararlanabilecek olan KOBİ’ler, detaylı bilgiye en yakın VakıfBank şubelerinden veya www.vakifbank.com.tr adresinden ulaşabilirler. 
 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica