WSpark “Fark Yaratan Kadın Liderler” araştırması için geri sayım başladı

Değişim ve dinamizmin sembolü, “Yenilikçi Yaklaşımlarıyla Fark Yaratan Kadınlar” WSpark listesinde buluşuyor. Kayıt için son gün 31 Mayıs

Çalışma hayatının her aşamasındaki kadın başarı hikayelerini paylaşmak, onların yarattığı pozitif değişimin altını çizmek ve kariyerinin başındaki kadınlara ilham verecek rol modellerini öne çıkartmak üzere, PSM tarafından başlatılan WSpark 2021 araştırması için geri sayım başladı.  

Bu araştırma, yenilikçi yaklaşımlarıyla öne çıkan, işinde fark yaratan yönetici kadınların başvurularıyla ve sektör duayenlerinden gelen aday önerileriyle şekillendiriliyor.

Kimler katılıyor?

Kurucular – CEO - Genel Müdür - Genel Müdür Yardımcısı – Direktör - Bölüm Başkanı – Girişimciler - STK Lideri/Başkanları

WSpark teknoloji şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri, ödeme kuruluşları, finansal şirketler ve yazılım evlerindeki her bölümden yönetici kadınların ve bu alanda çözüm üreten girişimci kadınların katılımına açık.

Nelere dikkat etmeli?

Başarı öykünüzü, yarattığınız farkı detaylıca yazınız, kattığınız değere odaklanarak bu yönünüzü ortaya çıkarınız.

- Yenilikçi yaklaşım
- Rol ve sorumluluklar
- İşine kattığı değer, yarattığı fark

Bu yıl  Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri sponsorluğunda ilk kez hazırlanacak araştırmanın sonuçları PSM Dergisi’nin Temmuz sayısında yer alacak.


Ücretsiz katılım için bu linkten kayıt olabilirsiniz: http://www.psmawards.com/wsparkbasvuruformu

Katılım için son gün 31 Mayıs. Sorularınız için bizimle iletişime geçin: [email protected]

YORUM YAP

YORUMLAR (0)