Yapı Kredi Worldcard’dan bonkör kampanya

Yapı Kredi Worldcard, yaz tatilinin sona ermesiyle öğrencilerin okul sıralarına döndüğü dönemde, müşterilerinin artan ihtiyaçlarına destek oluyor.

26 Ağustos – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile Yapı Kredi Worldcard sahipleri, seçili sektörlerdeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde tek seferde yapacakları ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapacakları her 100 TL’lik alışverişte 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan kazanabiliyor.

Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, eğitim ve kırtasiye sektörlerindeki alışverişlerde geçerli olan kampanyadan, tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartı ve bireysel TLcard sahipleri yararlanabiliyor. Kampanyaya ayrıca Albaraka ve Vakıfbank Worldcard sahipleri de dahil olabiliyor.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak isteyen Yapı Kredi bireysel kredi kartı sahiplerinin, “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna basmaları yeterli oluyor. Kampanyaya SMS ile katılmak için de KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarasının 4454’e gönderilmesi gerekiyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye worldcard.com.tr’den ulaşılabiliyor.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)

Yandex.Metrica