Yurt dışından cep telefonuna para transferi

Para transferi şirketi TransferGo, hizmet alanı ve kapsamını genişletiyor. Para transfer edilebilecek ülkeler arasına ABD ve Kanada’yı da katan şirket, yurt dışından Türkiye’deki alıcının cep telefonuna da gönderim imkanı sunmaya başladı

Türkiye’den ABD ve Kanada’da para transferi hizmetinin açılmasından ardından TransferGo, yurt dışına transferlerde 'Bugün' gönderim seçeneğini ve de yurt dışından Türkiye’ye transferlerde cep telefonuna gönderim imkanını da kullanıcılarına sundu. 

Yeni gelişmelere dair görüşlerini açıklayan TransferGo Türkiye ve Bölge Büyümesinden Sorumlu Müdürü Senem Ergüvenoğlu, şunları söyledi:

“TransferGo’da sürekli olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetleri hem nasıl daha basit ve kolay, hem de en güvenli ve hızlı şekilde sunabiliriz arayışındayız. Bu doğrultuda çalışmalarımızın yanı sıra, hem Türkiye’deki hem de yurt dışında yaşayan Türklerin de yani tüm kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetlerimizi bir bir hayata geçirmeye devam ediyoruz. TransferGo ile para transferi yapılabilecek ülkeler arasına özellikle birçok Türk’ün de yaşadığı, dünyanın en büyük ülkelerinden ikisi olan ABD ve Kanada’yı da katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki dönemde diğer birçok ülkeyi de yine hizmetlerimiz kapsamına almayı hedefliyoruz.”

ABD ve Kanada’ya para transferi hizmeti başladı

TransferGo hizmetleriyle para transferi yapılabilecek ülkeler arasına ABD ve Kanada da katıldı. Bu hizmet, özellikle birçok Türk öğrencinin ve iş insanının yaşadığı bu iki ülkede yakınları olan kişilere hitap ediyor. Kullanıcılar bu hizmetle ABD ve Kanada’ya da para transferlerini yapabilecek. 

Yurt dışına transferlerde 'Bugün' gönderim seçeneği 

TransferGo’daki diğer bir yenilik de Türkiye’den yurt dışına gerçekleşen transferlerde 'Bugün' gönderim seçeneğinin başlaması oldu. 'Standart' gönderim seçeneğine ek olarak artık kullanıcılar 'Bugün' seçeneği ile para transferi gerçekleştirebilecek. 'Standart' gönderim ücreti 6.99 TL, 'Bugün' gönderim ücretinin ise 9.99 TL olduğu belirtildi.

Yurt dışından transferlerde cep telefonuna gönderim imkanı 

Bu arada yurt dışından Türkiye’ye transferlerde de sadece banka hesabı veya kartlara değil, artık Türkiye’deki alıcının cep telefonuna da gönderim yapılabilecek. Yurt dışından para gönderen kişi, gönderim yapacağı kişinin ad, soyad ve cep telefonu bilgisiyle transferini gerçekleştirebilecek.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)