"Bitcoin milyon dolara yükselecek"

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde son haftalarda yaşanan düşüş nedeniyle piyasalar son derece korkulu ve gergin durumda. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ise endişelenecek bir durumun olmadığını söylüyor

Saylor: Bitcoin Paranın Geleceği ve Milyon Dolarlara Çıkacak

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, verdiği röportajda Bitcoin (BTC) ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Dünyanın en çok Bitcoin’e sahip şirketi olan MicroStrategy’nin CEO’su olan Michael Saylor, kripto para borsası FTX’in kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried’in (SBF) Bitcoin hakkında düşüncelerine de yanıt verdi. 

Saylor, SBF’nin Lightning Network’ün ödemeler için gerekli olan saniyede işlem miktarını etkinleştirme potansiyelini kabul etti. Saylor yaptığı açıklamasında SBF’nin Bitcoin görüşüne katılmadığını ise şu sözlerle ifade etti: 

Ödemeleri ve işlemleri yüksek hızla yapabileceksiniz. Etik olarak sağlam, ekonomik olarak sağlam ve teknik olarak sağlam bir temel katmana ihtiyacınız olacak. İşte Bitcoin budur.
Saylor ayrıca MicroStrategy’nin bazı varlıklarını tasfiye etme planlarının olup olmadığı sorusunu ise şu açıklama ile yanıtladı: 

Planlarımızı kısa vadeli değil uzun vadeli yapıyoruz. Stratejimiz, Bitcoin satın almak ve Bitcoin’i elimizde tutmaktır. Bu nedenle fiyat hedefimiz bulunmuyor. Sonsuza kadar zirveden Bitcoin alacağımızı düşünüyorum ve Bitcoin’in milyon dolarlara gideceğine inancım tam. Bu sebeple çok sabırlıyız ve Bitcoin’in paranın geleceğini düşünüyoruz. BTC 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)