DenizBank'tan esnafa özel kredi

Esnafın ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiren DenizBank, tarifeli tıkır tıkır kredi kampanyasını esnafın hizmetine sundu

75.000 TL’ye kadar 36 aya varan vadelerle kredi imkânının sunulduğu kampanya kapsamında esnafa günlük bankacılık işlemlerini içeren Mini, Midi, Maksi tarifelerinden faydalanma avantajı da sağlanıyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, esnafın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. 75.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi imkânının sunulduğu kampanya kapsamında her bankacılık işlemi için ayrı ayrı ücret ödemekten bunalan esnafa günlük bankacılık işlemlerini içeren ve bankacılık işlem türü ile sıklığına göre farklılaşan mini, midi, maksi işlem tarifelerinden faydalanma avantajı da sağlanıyor. Kredi ihtiyacı olan esnaf hem tıkır tıkır kredisini kullanıyor hem de cebine uygun tarifeyi seçip tasarruf sağlıyor.

Esnafa yılda 2.000 TL tasarruf sağlatan kampanya

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Grup Müdürü Ali Nazmi Adalet, yeni kampanyaları ile esnafın kredi ve maliyet yönetimi olmak üzere en önemli iki ihtiyacına hizmet ettiklerine dikkat çekti. Adalet, “DenizBank olarak KOBİ’lerin ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz. Öncelikli sorunlarının öz kaynak yetersizliği ve kredi teminindeki güçlüklerden oluşan finansal konular olduğunu bildiğimiz KOBİ’lere sunduğumuz finansal çözümlerle destek olmaya çalışıyoruz. Uygun maliyetli kredi kampanyamızın yanı sıra işlem türü ve sıklığına göre farklılaşan günlük bankacılık işlemleri içeren KOBİ işlem tarifelerini esnafımızın kullanımına sunduk. Nisan ayına kadar sürecek kampanyamızla esnaf hem kredisini kullanıyor hem de yılda 2.000 TL’ye kadar tasarruf sağlatan KOBİ işlem tarifelerinden yararlanma imkânına sahip oluyor. Üstelik tüm bu hizmetlerden faydalanan esnafımızın 1,29’dan başlayan faiz oranları ile dosya masrafsız kredi kullanabilmelerini sağlıyoruz. Kampanyamızla aslında esnafımızın dertlerine çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Tüm esnafımızı bu avantajlı kampanyadan yararlanmaya davet ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)