‘Dijital Deniz’ ile bankacılık ayağınıza geliyor

DenizBank, yeni nesil bankacılık platformu Dijital Deniz ile müşterilerin bankacılık ürünlerine kolay şekilde erişebilmeleri için sunduğu hizmetlerini

Dijital Deniz, müşterilerin başvuru yaptıktan sonra başka hiç bir işlem yapmasına gerek kalmayacak şekilde ürünleri müşterilerin adreslerine kadar götürüyor. Bununla birlikte cazip faiz oranlarının sunulduğu Dijital Deniz hizmeti kapsamındaki ürünlerden hiçbir masraf alınmıyor.  

DenizBank, bankacılık ürün ve hizmetlerini, teknoloji ile buluşturan yeni nesil bankacılık platformu Dijital Deniz ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Türk bankacılık sektöründe yine bir yeniliğe imza atan DenizBank, Dijital Deniz platformu aracılığı ile ürünleri müşterilerin adreslerine kadar götürüyor. Bu hizmet sayesinde müşterilerin başvuru yaptıktan sonra başka hiçbir işlem yapmasına gerek kalmıyor. Böylece Dijital Deniz müşterileri adreslerinde ziyaret edildikleri gün ürünlerine sahip oluyor; müşterilerin aynı gün içinde hesapları açılıyor, kartları teslim ediliyor veya kredileri hesaplarına yatıyor. Dijital Deniz’e özel geliştirilen bankacılık ürünleri sektördeki benzerlerinden farklılaşarak müşterilerine konforlu bir deneyim yaşatıyor.

Cazip faiz oranları ve ürünlerden hiçbir masraf alınmaması da Dijital Deniz’in sağladığı avantajlar içerisinde öne çıkıyor. Müşteriler, Dijital Deniz üzerinden sunulan Dijital Kredi ile masrafsız ve sigorta ücreti ödenmeden sektördeki en düşük faiz oranlarından ihtiyaç kredisi de kullanabiliyor. Bunun yanı sıra Dijital Mevduat ürünü ile çok avantajlı faiz oranlarıyla mevduat hesabı açtırılabiliyor.

“Dijital Deniz ile çok daha konforlu bir bankacılık”

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Dijital Kuşak Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çelik, şunları kaydetti: “Günümüzde bankacılık büyük bir kabuk değişimi yaşıyor. DenizBank olarak hayata geçirdiğimiz öncü ve yenilikçi uygulamalarla sektörümüzde farklılaşıyor, dijital kanallara da DenizBank farkını taşıyoruz. Dijital Deniz ile müşterilerimiz şubeye gitmeden, tüm ihtiyaçları için Dijital Kredi ile özel oranlardan yararlanabiliyor ve düşük maliyetler ile kredi kullanabiliyorlar. Ayrıca İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık uygulamalarımız ve yaygın ATM ağımız ile diğer tüm bankacılık işlemlerini yine şubeye gitmeden gerçekleştirebiliyorlar. Böylelikle Dijital Deniz dünyasında müşteriler hiç yorulmuyor, tüm ürünlere, fırsatlara ve uygulamalara tek tıkla erişebiliyor. İnovatif ürün ve kanal oluşturmada uluslararası boyutta başarıları bulunan DenizBank, 2015 yılında da günümüz teknolojilerini öncü olarak kullanabileceği projelere yatırım yapmaya devam edecek.

Her yerden erişilebilen Dijital Deniz platformumuzla müşterilerimize çok daha konforlu bir bankacılık deneyimi yaşatacağımıza inanıyoruz.”

Dijital Deniz’in avantajları

-Şubeye gitmeden kredi kullanma ve hesap açma imkanı
-Dijital Kredi ile tüm ihtiyaçlar için düşük faizle, masraf ve sigorta ücreti ödemeden ihtiyaç kredisi kullanabilme
-Birikimler için avantajlı oranlarla Dijital Mevduat hesabı açabilme
-İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve geniş ATM ağı ile tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilme.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)