İmzalar dijitale taşındı, hayat kolaylaştı

Hızlı, kolay ve yasal anlaşma platformu Paperzero tüm tarayıcılarda açılıp istenilen belge imzalanabiliyor, PDF dokümanlara görsel imzaya ek olarak paraf eklenebiliyor.

Dijital platformlarda doküman imzalama olanağı sunan doğa dostu Paperzero ile kağıda ihtiyaç duyulmadan gerçekleştirilen bir işlem sadece 10 saniye sürüyor. Platform sayesinde fiziksel imza toplama, imzalı belgeleri kurye ile gönderme ve fiziksel arşiv süreçlerini tarihe karıştı. 

İmzalar dijitalde, zaman sende

Belgelerin tek bir platform üzerinden imzası veya onayı talep edilen taraflar ile paylaşılmasını, yasal geçerli şekilde imzalanmasını veya onaylanıp saklanmasını sağlayan çözüm, serbest çalışanlardan KOBİ’lere, bireylerden yöneticilere herkesin ihtiyacını karşılayacak özellik ve paketleri barındırıyor. Paperzero, mobil cihazlar üzerinden de kolay, hızlı ve yasal imza atabilme olanağı sunuyor.

Tek tıkla imza

Resmi evraklar, sözleşmeler ve anlaşmalar için gereken imzaları tek platformda topladıklarını ifade eden E-GÜVEN Genel Müdürü İlker Türkoğlu, “Hızlı, güvenli, tasarruf sağlayan, doğa dostu Paperzero ile katma değer sağlamaya devam ediyoruz. Bireyler ve kurumlar ihtiyaçlarına uygun paketi seçerek hemen imza süreçlerinizi başlatabiliyor. Hiçbir kurulum ihtiyacı olmayan platform iş dünyası için oldukça pratik.” dedi.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)