Ingenico Türkiye yönetimi yeniden yapılandı

POS ve yazarkasa devi Ingenico, Türkiye ve Ortadoğu pazarındaki etkinliğini artırmak için yönetim organizasyonunu yeniledi...

Fransa merkezli Ingenico Group, yazarkasa alanındaki çalışmalarını güçlendirmek için Türkiye’deki organizasyon yapısında değişikliklere gitti. Bu kapsamda Ingenico Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kıvanç Akalın olurken, İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcılığı’na Gökşin Yılmaz, Ingenico Türkiye Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Erhan Öztop, İnovasyon ve ARGE Grubu Genel Müdür Yardımcılığı’na İlker Onay ve Teknoloji ve Platformlar Grubu Genel Müdür Yardımcılığı’na Emine Çınar getirildi. Şirketin Ortadoğu’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na ise Evren Gürleroğlu atandı.Ingenico Türkiye Genel Müdürü Alpay Sidal, yeni organizasyon yapısıyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “POS’un yanı sıra yazarkasa dünyasına katılmamızla birlikte yeni bir dönem ve değişim sürecine girdik. Bu süreçte farklı deneyimler yaşıyor ve öğreniyoruz. İlk kez devlet  seviyesinde bir otoriteye bağlanarak sorumluluklar aldık ve bugüne kadar bu sorumlulukları başarıyla yerine getirdik. Değişen iş koşullarına uyum sağlamak ve başarılarımıza yeni başarılar katarak güçlenmek için 2016’da da değişime devam edeceğiz. Bu amaçla organizasyon yapımızı tekrar değerlendirdik ve hedeflerimize ulaşmak konusunda bizi destekleyecek yeni bir organizasyon yapısına geçmeye karar verdik. Bu yeni yapıyla, daha hızlı ve verimli çalışmamızı destekleyecek, takım çalışmasını güçlendirerek sinerjiyi artıracak yeni bir organizasyon yapısı oluşturduğumuzu düşünüyoruz.”

İstanbul’daki ofisiyle Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Bahreyn, Umman, Yemen, Kuveyt, Irak, Lübnan, Ürdün ve Suriye olmak üzere 11 ülkeye daha yazılım ve donanım hizmeti sunan Ingenico Group, Türkiye’yi yeni pazarlara açılmak için bir üs olarak değerlendiriyor. 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)