N Kolay artık KOBİ’lere uçtan uca çözüm sunmaya hazırlanıyor

Türkiye çapında 13 binin üzerindeki fiziki bayisiyle ülkenin en yaygın ağına sahip ödeme kuruluşu konumunda bulunan N Kolay, lisans kapsamını genişleterek KOBİ’lere uçtan uca çözümler sunmaya hazırlanıyor...

N Kolay Üye İşyeri Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Haktan Omaçer, “15 yılın üzerinde saha ve FinTek tecrübemizi KOBİ’lerin ihtiyaçlarını analiz etmek için kullandık ve konvansiyonel ya da e-ticaret yapan ya da her iki alanda da hizmet veren ‘Brick & Click’ firmaların hayatını kolaylaştırmak için kolları sıvadık” dedi.

Günümüzde pandemi sürecinin de etkisiyle çok popüler olan “dijital dönüşüm” kavramının içini tam manası ile doldurmak için çalışmalara devam ettiklerini belirten Omaçer, yeni dönemle ilgili şu bilgileri verdi: “Biz gerek e-ticaret dinamikleri içerisinde ihtiyaç duyulan sanal POS gerekse fiziki POS çözümleri konusunda günümüzün gerekleri ve gelecekte doğacak ihtiyaçları da düşünerek bir yapı oluşturma gayretindeyiz. Ödeme ve tahsilat adına sanal POS, QR ve Link ile ödeme alma pazaryeri çözümleri, fraud ve dolandırıcılık kontrolü fiziki POS ve cep telefonlarını POS cihazına kolayca ama bir o kadar da güvenle çeviren uygulamalarla ihtiyaçların tamamına yönelik çözümlerimizi firmalarımızın kullanımına hazır hale getirdik.

Yukarıda bahsi geçen çözümler ödemelere ilişkin çözümler fakat biz sadece bu kadarının KOBİ’lerimizin hayatını kolaylaştırmak için yeterli olmadığının farkındayız. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de KOBİ’ler zor bir süreçten geçiyor. Gündelik operasyonlarının içerisinde dışarıda olan bitenleri takip konusunda zorluklar yaşanabildiğini görüyoruz. Bu nedenle iş yerlerimiz kendi ana işleri ile zaman harcarken onun dışında kalan alanlardaki ihtiyaçlara ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyoruz. Birçok destek paketi ve teşvikler mevcut kendilerinin faydalanabileceği ancak bundan haberdar olmadıkları durumlarda uygun teşvikten faydalanabilmek üzere danışmanlıktan tutup indirimli kargo kullanımına ön muhasebe yazılımlarından dijital IK çözümlerinden satış yapacakları e-ticaret alt yapılarına sadece yurtiçi değil yurtışı ticaret için ödeme alt yapısı ve kargo alt yapılarının sağlanmasına yani ticaretin her türünü kapsayan ‘N Kolay’ çözüm platformu olmak iddiasındayız.

Bu saydıklarımın dışında üye işyerlerimizin finansman ihtiyaçları ve de tasarruflarının en iyi şekilde değerlendirilmesi adına da çözümler sadece bir ‘click’ uzaklarında olacak.

Her ne kadar günümüzde iş hayatı içerisinde insanın payı azalacağı konuşulsa da bizler en büyük yatırımı ‘insana’ yani ekibimize yapıyoruz. Ekip olarak finansal teknolojiler konusunda çok tecrübeli ve güçlü bir yapımız var. IT gücümüz ve dolayısı ile ürün ve teknolojimiz, Operasyon ekibimiz, Risk ekibimiz ve Satış ekiplerimiz en büyük gücümüz. Yukarıda bahsettiğim tüm hizmetlerimizin dışında önümüzdeki yıl daha birçok yeni sürprizlerimizi de duyuruyor olacağız.”

 

 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)