PSM AWARDS 2022 yarışma takvimi belli oldu

PSM AWARDS için başvuru ve değerlendirme takvimi netleşti

Finansal teknolojilerin gelişmesini hedef alan yenilikçi ürün ve hizmetleri desteklemek, inovatif projeleri öne çıkararak bunların gelişimindeki iş modellerinin, deneyimlerin paylaşılmasını sağlamak ve yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla düzenlen PSM AWARDS için başvuru ve değerlendirme takvimi netleşti.

14 yıldır güncel haber, araştırma ve analizleriyle finans ve teknoloji dünyasının nabzını tutan, Türk ödeme dünyasının ilk ve tek yayın organı PSM, bir kez daha sektör paydaşlarını ödüllendirmeye hazırlanıyor.

Duayenler, sektörün geleceğini konuşacak

“Dijital Tsunami” ana temasıyla düzenlenen yarışmanın kazananları, 22 Aralık Perşembe günü düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Bu yılki ödül töreni, sektörün geleceğine ışık tutacak toplantılara da ev sahipliği yapacak. 

Her yıl olduğu gibi PSM AWARDS 2022’de sosyal sorumluluk ihmal edilmiyor. Bu yılki başvuru ücretleriyle, kodlama alanında gelişmeye istekli kız çocuklarının eğitimleri desteklenecek. Sektör yarışırken kız çocukları kazanacak...

Yeni başkan Z. Nazan Somer Özelgin

Projeler bu yıl Mapfre Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Z. Nazan Somer Özelgin başkanlığında; PSM Yayın Danışmanı Abdullah Çetin, Kentbank Hırvatistan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sönmez, BloombergHT Editörü Sefer Yüksel, FinTech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, Startups.watch Kurucusu Serkan Ünsal, SC Yönetim ve Danışmanlık Kurucusu Dr. Soner Canko ve Canpolat Legal Kurucu Ortağı Av. Yaşar K. Canpolat’tan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek.

Başvuru sayısında yüzde 55 artışla 2021 yılında yeni bir rekora koşan programda jüri, 12 kategoride 60 şirketin projelerini ödüle layık görmüştü.

BAŞVURU TAKVİMİ

Proje uygulama dönemi

01.01.2021 - 31.10.2022

Başvuru dönemi

01.09.2022 - 31.10.2022

Online jüri değerlendirmesi

7 - 14 Kasım 2022

Jüri değerlendirme toplantısı

22 Kasım 2022

Finalistlerin açıklanması

5 Aralık 2022

Ödül töreni

22 Aralık 2022

İş Sanat Kültür Merkezi, Levent/İstanbul

Yeniliğe uzanan geleceğe tanık olmak için sektör PSM AWARDS’ta buluşacak.

Yarışmaya 1 Eylül’den itibaren www.psmawards.com üzerinden online başvuru yapılabilir. Detaylar ve sponsorluk hakkında bilgi almak için [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

YORUM YAP

YORUMLAR (0)