Vizyon E Para’dan iki yeni ürün, iki yeni marka!

Vizyon Elektronik Para yeni ürünleri Vizyon POS ve Vizyon Mobil’i duyurdu

Türkiye’nin ilk lisanslı ödeme kuruluşu Vizyon Elektronik Para, 2022 başında aldığı lisans genişleme onayının ardından hizmet yelpazesine iki yeni ürün ekledi. Vizyon Elektronik Para Genel Müdür Kerem Kalelioğlu ile bu yeni ürünleri ve şirketin yılın ikinci yarısı için planladığı sürprizleri konuştuk...

Vizyon Elektronik Para, bu yılın başında aldığı onayla birlikte “Türkiye’nin ilk lisanslı ödeme kuruluşu” unvanını, “lisans kapsamı en geniş elektronik para ve ödeme kuruluşu” olarak güncelledi. 2007 yılından bu yana Faturavizyon markasıyla 49 ildeki yaklaşık 400 temsilcisiyle müşterilerine fatura ödeme ve yurt içi para transferi hizmeti sunan Vizyon E Para, lisans genişlemesinin ardından iki yeni ürününü müşterilerinin hizmetine sundu.

Vizyon E Para, “Vizyon POS” isimli yeni markasıyla kartlı ödemelere aracılık için POS hizmetleri sağlıyor. E-ticaret yapan ve B2B sektöründe hizmet veren kuruluşlara alternatif ödeme yöntemleri sunan şirket, sanal ve fiziki POS hizmetlerinin yanı sıra link ve SMS ile ödeme alma yöntemleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Vizyon E Para ekibinin ikinci ürünü ise “Vizyon Mobil” markasını taşıyor. Şirket, özellikle SMS ve abonelik sistemlerinde yaygın olarak kullanılan mobil ödeme yöntemleri içinde farklı bir yaklaşımla müşterilerine hizmet sunmayı amaçlıyor.

Vizyon E Para Genel Müdürü Kerem Kalelioğlu, yeni markalarla ilgili şu bilgileri veriyor: “Ödeme hizmetleri sektöründe yıllardır müşterilerine katma değerli hizmetler sunan şirketimizin lisans genişleme onayının ardından farklı ürünlerle hizmet vermeye başlamasının mutluluğunu yaşıyoruz. Vizyon POS ve Vizyon Mobil markalarıyla içinde bulunduğumuz sektörde müşterilerimize her zaman olduğu gibi en iyi kalitede hizmet sunmayı planlıyoruz. 2022, adımızın daha çok alanda duyulacağı bir yıl olacak. Bu yıl için hedeflerimizi büyüttük, kadromuzu da buna göre büyütüyoruz. Nisan ayı başında ürünlerimizden sorumlu olarak, sektörün bilinen isimlerinden Orçun İnce’yi Genel Müdür Yardımcısı unvanıyla kadromuza dahil ettik. Kendisi mobil ödeme ve dijital cüzdan konusunda sektörün önemli isimlerinden biri.”

Temsilciler için de alternatif çözümler yolda

Vizyon E Para, 2022 yılının ikinci yarısında iki yeni ürün ve markayı daha lanse etmeye hazırlanıyor. Kalelioğlu, söz konusu yeniliklerle ilgili de şu ipuçlarını paylaşıyor: “Biraz önce de belirttiğim gibi 2022, Vizyon E Para’dan çokça söz edilecek bir yıl olacak. Yılın ilk çeyreğinde fatura ödeme ve yurt içi para transferi ürünlerimize POS ve mobil ödeme ürünlerini ekledik. İkinci yarıda ise dijital cüzdanın yanı sıra havale ve EFT ile ödemeleri kolaylaştıracak yeni çözümlerimizi, markalarımızı tanıtacağız. Dijitalleşme çalışmalarımız sürerken bir yandan da temsilci noktalarımız için alternatif çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda yeni nesil tüketici finansmanı taksitlerinin ödeme noktası konumundayız. ATM dışı nakit çekme imkanı tanıyan NakitBasit uygulaması örneğinde olduğu gibi yeni anlaşmalarla fiziki noktalarımızdaki işlem hacmini artırmayı hedefliyoruz.” 

 

 

YORUM YAP

YORUMLAR (0)